Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гернсі до Портсмута з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Гернсі - Портсмут з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Гернсі до Портсмута. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Гернсі - Портсмут, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Гернсі - Портсмут, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Гернсі - Портсмут

  • Condor Ferries
    7 поромів щотижня з Гернсі до Портсмута (13г 10хв)

Путівник по Гернсі

Гернсі входить до Нормандських островів і є частиною найпівденніших островів, які формують Британські острови. Хоча географічно вони знаходяться ближче до Франції, острови є частиною Великобританії, з довгою історією рибного лову. Столиця Гернсі Сент-Пітер-Порт має красиву гавань, це унікальне і традиційне місто, на яке відкривається приголомшливий вигляд з порома. Пасажирський термінал без надмірностей, але знаходиться в самому центрі міста, і таким чином доступ до громадського транспорту і таксі становить приблизно 10 хвилин пішки.

Путівник по Портсмут

Портсмут є другим за розміром містом в графстві Хемпшир на південному узбережжі Англії. Портсмут був важливим військово-морським портом протягом століть і є домом для відомих кораблів, наприклад, Tudor Mary Rose і HMS Victory - флагманське судно Лорда Нельсона. Головний порт порому має відмінні сполучення по автомагістралях і залізницях з усіх кінців Великобританії, а також всілякі послуги для пасажирів в будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Гернсі - Портсмут