Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гернсі до Пула з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Гернсі до Пула.

Знайти дешеві Пороми Гернсі - Пул з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Гернсі до Пула, включаючи розклад поромів з Гернсі до Пула, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Гернсі до Пула, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Гернсі до Пула.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Пула до Гернсі!

Пороми Гернсі - Пул

  • Condor Ferries
    7 поромів щотижня з Гернсі до Пула (3г 0хв)

Путівник по Гернсі

Гернсі входить до Нормандських островів і є частиною найпівденніших островів, які формують Британські острови. Хоча географічно вони знаходяться ближче до Франції, острови є частиною Великобританії, з довгою історією рибного лову. Столиця Гернсі Сент-Пітер-Порт має красиву гавань, це унікальне і традиційне місто, на яке відкривається приголомшливий вигляд з порома. Пасажирський термінал без надмірностей, але знаходиться в самому центрі міста, і таким чином доступ до громадського транспорту і таксі становить приблизно 10 хвилин пішки.

Путівник по Пул

Пул є прибережним містом і морським портом, розташованим на південному узбережжі Англії в Дорсеті. Пул - це дуже жвавий туристичний курорт, колись він був одним з найжвавіших портів в Англії. Сьогодні це насамперед торговельний порт для вантажних і пасажирських поромів, тут знаходиться Royal National Lifeboat Institution. Пасажирський термінал має хороший спектр послуг та доступ до громадського транспорту і дорожньої мережі в іншу частину Великобританії.

Знайдіть альтернативу для переправи Гернсі - Пул