Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гернсі до Джерсі з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Гернсі - Джерсі на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Гернсі до Джерсі!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Гернсі - Джерсі.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Гернсі або Джерсі на цій сторінці.

Пороми Гернсі - Джерсі

  • Condor Ferries
    14 поромів щотижня з Гернсі до Джерсі (1г 0хв)
  • Manche Iles Express
    2 поромів щотижня з Гернсі до Джерсі (1г 20хв)

Путівник по Гернсі

Гернсі входить до Нормандських островів і є частиною найпівденніших островів, які формують Британські острови. Хоча географічно вони знаходяться ближче до Франції, острови є частиною Великобританії, з довгою історією рибного лову. Столиця Гернсі Сент-Пітер-Порт має красиву гавань, це унікальне і традиційне місто, на яке відкривається приголомшливий вигляд з порома. Пасажирський термінал без надмірностей, але знаходиться в самому центрі міста, і таким чином доступ до громадського транспорту і таксі становить приблизно 10 хвилин пішки.

Путівник по Джерсі

Острів Джерсі є найбільшим з Нормандських островів. Порт Джерсі знаходиться на південному краю острова, тут є два порти для пасажирських і автомобільних перевезень. Обидва мають повний спектр послуг, а автобуси і таксі працюють прямо навпроти будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Гернсі - Джерсі