Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гетеборга до Кіля з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Гетеборга до Кіля.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Гетеборг - Кіль, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Гетеборга до Кіля, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Гетеборга до Кіля, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Гетеборг - Кіль нижче.

Пороми Гетеборг - Кіль

  • Stena Line
    7 поромів щотижня з Гетеборга до Кіля (14г 30хв)

Путівник по Гетеборг

Гетеборг є другим за величиною містом Швеції, розташоване на західному узбережжі. Історично склалося так, що судноплавство і торгівля відіграють важливу роль в економіці міста і тому порт Гетеборг став найбільшим портом в Скандинавії. У порту є три пасажирські поромні термінали і круїзні судна, всі пропонують широкий спектр послуг і доступ до транспорту і автомагістралей.

Путівник по Кіль

Кіль - це велике місто в Німеччині, яке розташоване приблизно в 90 кілометрах на північ від Гамбурга. Завдяки своєму географічному розташуванню на південно-західному березі Балтійського моря, він став популярним морським центром у Німеччині. Тут розташовується німецький Балтійський флот, суднобудівний центр та Інститут морських наук, він є важливим портом для круїзних суден по Балтійському морю. Порт Кіля дуже сучасний, добре обладнаний пасажирськими терміналами, а також пропонує зручності для пасажирів першого класу. З порту йде автомобільне сполучення через шосе A7 до іншої частини Німеччини, і залізничне сполучення з іншою частиною німецької залізничної мережі.

Знайдіть альтернативу для переправи Гетеборг - Кіль