Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гольфо-Аранчі до Ніцци з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Гольфо-Аранчі - Ніцца з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Гольфо-Аранчі до Ніцци. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Гольфо-Аранчі - Ніцца, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Гольфо-Аранчі - Ніцца, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Гольфо-Аранчі - Ніцца

Путівник по Гольфо-Аранчі

Гольфо-Аранчі - це комуна в італійському регіоні Сардинія, традиційний рибний порт, який був перероблений в головний порт для прибулих з материка в середині XIX століття. Сьогодні великий порт Гольфо-Аранчі вітає тисячі відвідувачів цілий рік. Пасажирський порт має хороші пасажирські послуги і доступ до мережі залізниць і до громадського транспорту.

Путівник по Ніцца

Ніцца знаходиться на південно-східному узбережжі Франції на березі Середземного моря. Порт Ніцци відомий як Лімпія знаходиться недалеко від історичної частини міста, всього в декількох хвилинах ходьби від основних туристичних районів. Поромні термінали дуже сучасні і мають хороший вибір послуг для пасажирів, включаючи трансфер, а також сполучення на автомагістраль E8.

Знайдіть альтернативу для переправи Гольфо-Аранчі - Ніцца