Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Глоса до Салоніки з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Глоса до Салоніки.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Глоса - Салоніки, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Глоса до Салоніки, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Глоса до Салоніки, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Глоса - Салоніки нижче.

Пороми Глоса - Салоніки

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Глоса до Салоніки (3г 30хв)

Путівник по Глоса

Глоса є село, розташоване в північно-західній частині острова Скопелос в північних Спорадах. Невеликий порт Глоса має обмежені можливості при висадці, але саме місто є практично недоторкане і сповнене таверн і красивих будинків. Місто найкраще досліджувати пішки, хоча й воно досить горбисте.

Путівник по Салоніки

Салоніки є другим за розміром містом Греції і столицею Центральної Македонії. Головний поромний порт Салоніки розташований в центрі міста, недалеко від основних торгових районів. Порт пропонує широкий спектр обслуговування пасажирів, сюди легко добратися по основній магістралі і громадському транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Глоса - Салоніки