Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Глоса до Скіатоса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Глоса - Скіатос. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Глоса до Скіатоса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Глоса - Скіатос і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Глоса - Скіатос

  • Hellenic Seaways
    14 поромів щотижня з Глоса до Скіатоса (0г 15хв)
  • Anes Ferries
    3 поромів щоденно з Глоса до Скіатоса (0г 30хв)

Путівник по Глоса

Глоса є село, розташоване в північно-західній частині острова Скопелос в північних Спорадах. Невеликий порт Глоса має обмежені можливості при висадці, але саме місто є практично недоторкане і сповнене таверн і красивих будинків. Місто найкраще досліджувати пішки, хоча й воно досить горбисте.

Путівник по Скіатос

Скіатос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, що належить до групи островів Споради. Порт Скіатос пропонує хороший вибір пасажирських послуг та різних видів транспорту, щоб дістатися до порту або досліджувати острів.

Знайдіть альтернативу для переправи Глоса - Скіатос