Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Глоса до Алонісоса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Глоса до Алонісоса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Глоса - Алонісос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Глоса до Алонісоса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Глоса до Алонісоса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Глоса - Алонісос нижче.

Пороми Глоса - Алонісос

  • Hellenic Seaways
    11 поромів щотижня з Глоса до Алонісоса (1г 0хв)
  • Anes Ferries
    2 поромів щотижня з Глоса до Алонісоса (4г 20хв)

Путівник по Глоса

Глоса є село, розташоване в північно-західній частині острова Скопелос в північних Спорадах. Невеликий порт Глоса має обмежені можливості при висадці, але саме місто є практично недоторкане і сповнене таверн і красивих будинків. Місто найкраще досліджувати пішки, хоча й воно досить горбисте.

Путівник по Алонісос

Алонісос є грецьким островом в Егейському морі і частиною північних Киклад. На острові є свій поромний порт і багате морське життя, що знаходиться під охороною - саме тому тут був заснований перший грецький морський парк. Тут є регулярне поромне сполучення з островами і хороші умови для вітрильного спорту та риболовлі.

Знайдіть альтернативу для переправи Глоса - Алонісос