Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гедсера до Ростока з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Гедсер - Росток на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Гедсера до Ростока!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Гедсер - Росток.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Гедсер або Росток на цій сторінці.

Пороми Гедсер - Росток

  • Scandlines
    10 поромів щоденно з Гедсера до Ростока (1г 45хв)

Путівник по Гедсер

Гедсер є найпівденнішим містом в Данії і важливим портовим містом на Балтійському морі. Поромний порт Гедсер розташований на півдні головного міста і до нього легко дістатися на автомобілі і громадському транспорті. Основний пасажирський порт має хороші послуги та місця відпочинку для відвідування пасажирами.

Путівник по Росток

Росток розташований у німецькому регіоні Мекленбург - Передня Померанія і є найбільшим містом в регіоні з одним з найбільших поромних портів в регіоні Балтійського моря. Росток сповнений історичних місць і пам'яток, включаючи галереї та музеї. У поромний порт, де пропонується широкий вибір послуг для пасажирів, можна потрапити безпосередньо по залізниці і автомобільних дорогах.

Знайдіть альтернативу для переправи Гедсер - Росток