Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гдині до Карлскруни з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Гдиня - Карлскруна. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Гдині до Карлскруни простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Гдиня - Карлскруна і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Гдиня - Карлскруна

  • Stena Line
    3 поромів щоденно з Гдині до Карлскруни (9г 31хв)

Путівник по Гдиня

Гдиня є відносно сучасним портовим містом, розташованим в північній частині Польщі. Гдиня продовжує процвітати з кінця Першої світової війни, вона багата сучасною історією і має ряд музеїв і пам'яток. Гдиня знаходиться в 21.5 км від Гданська і є другим за величиною портом Польщі на Балтійському морі.

Путівник по Карлскруна

Карлскруна - це місто на південному сході Швеції, яке є одним з об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У місті є сильна військово-морська історія, неповторний шарм і краса. Поромний порт Карлскруна має хороший спектр послуг для пасажирів, сюди легко добратися по автомагістралі E22 або за допомогою прямого залізничного сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Гдиня - Карлскруна