Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гданська до Нюнесгамна з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Гданськ - Нюнесгамн на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Гданська до Нюнесгамна!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Гданськ - Нюнесгамн.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Гданськ або Нюнесгамн на цій сторінці.

Пороми Гданськ - Нюнесгамн

  • Polferries
    3 поромів щотижня з Гданська до Нюнесгамна (18г 0хв)

Путівник по Гданськ

Гданськ - це місто на Балтійському узбережжі Польщі, а також великий морський порт. Порт і поромний термінал Гданська дуже сучасні з повним спектром послуг для пасажирів, і хорошим доступом до основної магістралі країни E75. Старе місто Гданська має сильну морську історію, воно дуже мальовниче, і є домом для найбільшої готичної церкви у світі.

Путівник по Нюнесгамн

Нюнесхамн знаходиться в Стокгольмському лені у Швеції. Порт Нюнесхамн є одним з головних поромних портів для Стокгольма щодо транспортування пасажирів і вантажів. Сюди ходять регулярні автобуси, а сам термінал добре обладнаний.

Знайдіть альтернативу для переправи Гданськ - Нюнесгамн