Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фредеріксхавна до Осло з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Фредеріксхавн - Осло з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Фредеріксхавна до Осло. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Фредеріксхавн - Осло, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Фредеріксхавн - Осло, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Фредеріксхавн - Осло

  • Stena Line
    7 поромів щотижня з Фредеріксхавна до Осло (9г 15хв)

Путівник по Фредеріксхавн

Фредеріксхавн - це місто, розташоване на північно-східному узбережжі Данії, відоме своєю рибальською гаванню і промисловістю. Головний порт став важливим центром для рейсів в Норвегію та Швецію. Основний термінал порту має хороше транспортне сполучення з основними європейськими автомагістралями і залізницями.

Путівник по Осло

Осло є столицею Норвегії, важливим центром морської торгівлі і промисловості в Європі, центром для деяких з найбільших у світі судноплавних компаній. Порт розташований в центрі Осло і є найбільшим в Норвегії портом для вантажних і пасажирських перевезень. Порт має хороші умови, сюди можна легко дістатися на автомобілі або поїзді.

Знайдіть альтернативу для переправи Фредеріксхавн - Осло