Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фредеріксхавна до Гетеборга з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Фредеріксхавна до Гетеборга.

Знайти дешеві Пороми Фредеріксхавн - Гетеборг з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Фредеріксхавна до Гетеборга, включаючи розклад поромів з Фредеріксхавна до Гетеборга, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Фредеріксхавна до Гетеборга, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Фредеріксхавна до Гетеборга.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Гетеборга до Фредеріксхавна!

Пороми Фредеріксхавн - Гетеборг

  • Stena Line
    6 поромів щоденно з Фредеріксхавна до Гетеборга (3г 15хв)

Путівник по Фредеріксхавн

Фредеріксхавн - це місто, розташоване на північно-східному узбережжі Данії, відоме своєю рибальською гаванню і промисловістю. Головний порт став важливим центром для рейсів в Норвегію та Швецію. Основний термінал порту має хороше транспортне сполучення з основними європейськими автомагістралями і залізницями.

Путівник по Гетеборг

Гетеборг є другим за величиною містом Швеції, розташоване на західному узбережжі. Історично склалося так, що судноплавство і торгівля відіграють важливу роль в економіці міста і тому порт Гетеборг став найбільшим портом в Скандинавії. У порту є три пасажирські поромні термінали і круїзні судна, всі пропонують широкий спектр послуг і доступ до транспорту і автомагістралей.

Знайдіть альтернативу для переправи Фредеріксхавн - Гетеборг