Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фурні до Патмоса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Фурні - Патмос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Фурні до Патмоса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Фурні - Патмос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Фурні або Патмос на цій сторінці.

Пороми Фурні - Патмос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Фурні до Патмоса (0г 45хв)
  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Фурні до Патмоса (2г 15хв)

Путівник по Фурні

Фурне - це невеликий грецький острів в північній частині Егейського моря і головний порт групи невеликих островів в цьому регіоні. Місто Фурне дуже традиційне і незаймане масовим туризмом, при цьому більшість жителів займаються риболовлею. Місцеві таверни подають рибу та молюски кращої якості за символічну ціну.

Путівник по Патмос

Патмос - це невеликий грецький острів в Егейському морі і найпівнічніший з архіпелагу Додеканес. Головний порт острова Патмос - Скала - розташований в однойменному місті з регулярним автобусним сполученням, а всі дороги позначені на грецькій і англійській мовах, хоча послуги в межах порту дуже обмежені.

Знайдіть альтернативу для переправи Фурні - Патмос