Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фурні до Ліпсі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Фурні - Ліпсі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Фурні до Ліпсі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Фурні - Ліпсі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Фурні - Ліпсі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Фурні - Ліпсі

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Фурні до Ліпсі (1г 15хв)

Путівник по Фурні

Фурне - це невеликий грецький острів в північній частині Егейського моря і головний порт групи невеликих островів в цьому регіоні. Місто Фурне дуже традиційне і незаймане масовим туризмом, при цьому більшість жителів займаються риболовлею. Місцеві таверни подають рибу та молюски кращої якості за символічну ціну.

Путівник по Ліпсі

Ліпсі - це невеликий острів в північній частині островів Додеканес в Греції, що лежить між островами Самос і Калімнос. Невеликий порт Ліпсі пропонує хороший доступ до довколишніх островів.

Знайдіть альтернативу для переправи Фурні - Ліпсі