Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фурні до Лероса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Фурні до Лероса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Фурні - Лерос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Фурні до Лероса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Фурні до Лероса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Фурні - Лерос нижче.

Пороми Фурні - Лерос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Фурні до Лероса (1г 40хв)

Путівник по Фурні

Фурне - це невеликий грецький острів в північній частині Егейського моря і головний порт групи невеликих островів в цьому регіоні. Місто Фурне дуже традиційне і незаймане масовим туризмом, при цьому більшість жителів займаються риболовлею. Місцеві таверни подають рибу та молюски кращої якості за символічну ціну.

Путівник по Лерос

Лерос - це грецький острів і муніципалітет Додеканеса в південній частині Егейського моря. Головний порт Лерос розташований в місті Лаккі, де раніше була військово-морська база Німеччини та Італії. Порт тепер став поромним терміналом для відвідування туристами. Порт і термінали мають обмежену кількість послуг, але головна частина міста знаходиться в декількох хвилинах ходьби, з доступом до громадського транспорту, прокату автомобілів та послуг таксі.

Знайдіть альтернативу для переправи Фурні - Лерос