Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фурні до Коса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Фурні - Кос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Фурні до Коса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Фурні - Кос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Фурні - Кос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Фурні - Кос

Путівник по Фурні

Фурне - це невеликий грецький острів в північній частині Егейського моря і головний порт групи невеликих островів в цьому регіоні. Місто Фурне дуже традиційне і незаймане масовим туризмом, при цьому більшість жителів займаються риболовлею. Місцеві таверни подають рибу та молюски кращої якості за символічну ціну.

Путівник по Кос

Кос є грецьким островом у групі островів Додеканес - другим за розміром у групі островів після Родосу. Відомий як популярний туристичний напрям з красивим містом і прекрасними пляжами. Поромний порт розташований в місті Кос на північному сході острова, і є дуже живим і гучним. Порт має регулярне сполучення з материком та іншими островами Додеканес, з хорошим сервісом і доступом до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Фурні - Кос