Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фурні до Айос-Кірікос з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Фурні до Айос-Кірікос.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Фурні - Айос-Кірікос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Фурні до Айос-Кірікос, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Фурні до Айос-Кірікос, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Фурні - Айос-Кірікос нижче.

Пороми Фурні - Айос-Кірікос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Фурні до Айос-Кірікос (0г 20хв)
  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Фурні до Айос-Кірікос (0г 35хв)

Путівник по Фурні

Фурне - це невеликий грецький острів в північній частині Егейського моря і головний порт групи невеликих островів в цьому регіоні. Місто Фурне дуже традиційне і незаймане масовим туризмом, при цьому більшість жителів займаються риболовлею. Місцеві таверни подають рибу та молюски кращої якості за символічну ціну.

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Фурні - Айос-Кірікос