Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Формія до Вентотене з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Формія до Вентотене.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Формія - Вентотене, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Формія до Вентотене, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Формія до Вентотене, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Формія - Вентотене нижче.

Пороми Формія - Вентотене

  • Laziomar
    7 поромів щотижня з Формія до Вентотене (2г 0хв)
  • Laziomar
    6 поромів щотижня з Формія до Вентотене (2г 0хв)

Путівник по Формія

Форміа знаходиться на середземноморському узбережжі Італії, приблизно на півдорозі між Римом і Неаполем. У Формії є цілий ряд пам'яток, особливо відомою є гробниця римського політика і філософа Цицерона. Форміа також є домом для школи з легкої атлетики італійського олімпійського комітету.

Путівник по Вентотене

Вентотене - це один з Понтійських островів в Тірренському морі. Острів являє собою залишки античного вулкану, і є відомий як острів, куди Август вигнав свою доньку як покарання за її численні адюльтери. Порт, який й досі є у використанні, має свою історію, в 2009 році археологи знайшли тут кладовище римських кораблів в глибоких водах, з вантажем металевих злитків у чудовому стані.

Знайдіть альтернативу для переправи Формія - Вентотене