Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Формія до Понца з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Формія - Понца на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Формія до Понца!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Формія - Понца.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Формія або Понца на цій сторінці.

Пороми Формія - Понца

  • Laziomar
    10 поромів щотижня з Формія до Понца (2г 30хв)
  • Laziomar
    3 поромів щоденно з Формія до Понца (1г 20хв)

Путівник по Формія

Форміа знаходиться на середземноморському узбережжі Італії, приблизно на півдорозі між Римом і Неаполем. У Формії є цілий ряд пам'яток, особливо відомою є гробниця римського політика і філософа Цицерона. Форміа також є домом для школи з легкої атлетики італійського олімпійського комітету.

Путівник по Понца

Понца є найбільшим з італійських Понтійських островів, а легенда свідчить, що острів був названий на честь римського правителя Іудеї Понтія Пілата. Місто Понца - це насамперед порт для рибного лову і для судів, тут є кілька доків для розміщення, суднобудування та ремонту великих кораблів. Порт Понца досить слабкий і пропонує обмежені можливості для пасажирів, хоча в околицях є багато ресторанів і магазинів.

Знайдіть альтернативу для переправи Формія - Понца