Пошук квитка на пором

Знайдіть потяги Фолкстон Кале з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати потяги з з Фолкстона до Кале з Євротунелем.

Знайти дешевий Потяги Фолкстон Кале з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про потяги Фолкстон Кале , включаючи розклад, Фолкстон Кале ціни та інформацію про бронювання квитків Фолкстон Кале, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на одне з альтернативних сполучень Фолкстон Кале.

Відправляєтеся у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Потяги з Кале до Фолкстона!

Потяги Фолкстон Кале

  • Eurotunnel
    49 поромів щоденно з Фолкстона до Кале (0г 35хв)

Путівник по Фолкстон

Фолкстон є містом і переважно портом, розташованим в Ла-Манші в південно-східній Англії. Гавань була побудована на початку 1900-х навколо первісного рибного порту і з того часу стала жвавим портом вантажних і пасажирських перевезень. У місті розташовується музей Битви за Британію, тут також є власний іподром. З порту Фолкстон є легкий доступ до автомагістралі та залізничної мережі, що дозволяє легко вивчити красиву сільську місцевість Кента, відомого як "Сад Англії".

Путівник по Кале

Кале є містом і головним портом поромів на півночі Франції з видом на Па-де-Кале (Дуврську протоку) - саме вузьке місце Ла-Маншу - і найближчим французьким містом до Англії. Кале також є значущим риболовецьким портом і центром рибної торгівлі. Крім того, що Кале є головним портом поромів, звідси вирушає Євротунель до Фолкстона, тут також є три залізничних термінали та місцеві автобусні сполучення, що забезпечує зручний доступ в старе і нове місто, а також пряме сполучення до автомагістралі.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолкстон - Кале