Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фолегандроса до Сіфноса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Фолегандрос - Сіфнос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Фолегандроса до Сіфноса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Фолегандрос - Сіфнос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Фолегандрос або Сіфнос на цій сторінці.

Пороми Фолегандрос - Сіфнос

 • Aegean Speed Lines
  1 поромів 1 щотижня з Фолегандроса до Сіфноса (1г 50хв)
 • Zante Ferries
  5 поромів щотижня з Фолегандроса до Сіфноса (1г 30хв)
 • Sea Jets
  9 поромів щотижня з Фолегандроса до Сіфноса (1г 50хв)
 • Hellenic Seaways
  1 поромів 1 щотижня з Фолегандроса до Сіфноса (12г 35хв)

Путівник по Фолегандрос

Фолегандрос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина архіпелагу Кіклади. Каравостасіс є основним портом, розташованим на південній стороні острова. Порт має мінімальні зручності, але пропонує регулярне автобусне сполучення, яке йде до великих селищ острова.

Путівник по Сіфнос

Сіфнос - це острів в архіпелазі Кіклади в Греції. Острів знаменитий своїми гончарними виробами, його іноді називають "Острів поетів", тому що деякі відомі поети народилися на острові. Поромний порт розташований на заході острова.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолегандрос - Сіфнос