Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фолегандроса до Пірей з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Фолегандроса до Пірей.

Знайти дешеві Пороми Фолегандрос - Пірей з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Фолегандроса до Пірей, включаючи розклад поромів з Фолегандроса до Пірей, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Фолегандроса до Пірей, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Фолегандроса до Пірей.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Пірей до Фолегандроса!

Пороми Фолегандрос - Пірей

  • Aegean Speed Lines
    1 поромів 1 щотижня з Фолегандроса до Пірей (5г 10хв)
  • Zante Ferries
    5 поромів щотижня з Фолегандроса до Пірей (6г 25хв)
  • Sea Jets
    14 поромів щотижня з Фолегандроса до Пірей (3г 25хв)

Путівник по Фолегандрос

Фолегандрос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина архіпелагу Кіклади. Каравостасіс є основним портом, розташованим на південній стороні острова. Порт має мінімальні зручності, але пропонує регулярне автобусне сполучення, яке йде до великих селищ острова.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолегандрос - Пірей