Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фолегандроса до Наксоса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Фолегандроса до Наксоса.

Знайти дешеві Пороми Фолегандрос - Наксос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Фолегандроса до Наксоса, включаючи розклад поромів з Фолегандроса до Наксоса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Фолегандроса до Наксоса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Фолегандроса до Наксоса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Наксоса до Фолегандроса!

Пороми Фолегандрос - Наксос

  • Sea Jets
    9 поромів щотижня з Фолегандроса до Наксоса (2г 5хв)
  • Hellenic Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Фолегандроса до Наксоса (3г 10хв)

Путівник по Фолегандрос

Фолегандрос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина архіпелагу Кіклади. Каравостасіс є основним портом, розташованим на південній стороні острова. Порт має мінімальні зручності, але пропонує регулярне автобусне сполучення, яке йде до великих селищ острова.

Путівник по Наксос

Наксос є найбільшим грецьким островом групи Кіклади в Егейському морі. Поромний порт розташований в місті на північ від острова, сюди легко потрапити на автомобілі. Наксос знаходиться недалеко від центру міста, де доступні всі послуги для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолегандрос - Наксос