Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фолегандроса до Мілоса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Фолегандрос - Мілос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Фолегандроса до Мілоса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Фолегандрос - Мілос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Фолегандрос - Мілос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Фолегандрос - Мілос

  • Zante Ferries
    3 поромів щотижня з Фолегандроса до Мілоса (2г 0хв)
  • Sea Jets
    14 поромів щотижня з Фолегандроса до Мілоса (0г 55хв)
  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Фолегандроса до Мілоса (2г 35хв)

Путівник по Фолегандрос

Фолегандрос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина архіпелагу Кіклади. Каравостасіс є основним портом, розташованим на південній стороні острова. Порт має мінімальні зручності, але пропонує регулярне автобусне сполучення, яке йде до великих селищ острова.

Путівник по Мілос

Мілос - це грецький острів в Егейському морі, найпівденніший острів групи Кіклади; острів славиться статуєю Афродіти. Поромний порт Мілос знаходиться в гавані міста Адамас в центрі острова. Порт має обмежені можливості, але знаходиться в безпосередній близькості від міста, де Ви знайдете всі послуги і доступ до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолегандрос - Мілос