Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фолегандроса до Куфонісі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Фолегандрос - Куфонісі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Фолегандроса до Куфонісі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Фолегандрос - Куфонісі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Фолегандрос - Куфонісі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Фолегандрос - Куфонісі

  • Sea Jets
    7 поромів щотижня з Фолегандроса до Куфонісі (3г 5хв)

Путівник по Фолегандрос

Фолегандрос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина архіпелагу Кіклади. Каравостасіс є основним портом, розташованим на південній стороні острова. Порт має мінімальні зручності, але пропонує регулярне автобусне сполучення, яке йде до великих селищ острова.

Путівник по Куфонісі

Куфонісі належить до групи грецьких островів, відомих як Кіклади. Куфонісі - переважно рибальське містечко, але у зв'язку з припливом туристів, які відвідують острів, туристична індустрія процвітає. Острів пропонує ряд красивих пейзажів і глядачів може вразити спокій Егейського моря.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолегандрос - Куфонісі