Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фолегандроса до Кімолоса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Фолегандрос - Кімолос. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Фолегандроса до Кімолоса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Фолегандрос - Кімолос і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Фолегандрос - Кімолос

  • Zante Ferries
    2 поромів щотижня з Фолегандроса до Кімолоса (1г 25хв)
  • Sea Jets
    4 поромів щотижня з Фолегандроса до Кімолоса (0г 35хв)
  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Фолегандроса до Кімолоса (1г 30хв)

Путівник по Фолегандрос

Фолегандрос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина архіпелагу Кіклади. Каравостасіс є основним портом, розташованим на південній стороні острова. Порт має мінімальні зручності, але пропонує регулярне автобусне сполучення, яке йде до великих селищ острова.

Путівник по Кімолос

Кімолос є гористим островом в південно-західній частині архіпелагу Кіклади в Греції і спокійним місцем відпочинку. Порт Кімолос має поромне сполучення з портом Пірей в Афінах. Порт має обмежені можливості, але автобуси і таксі тут доступні.

Знайдіть альтернативу для переправи Фолегандрос - Кімолос