Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фішборна до Портсмута з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Фішборна до Портсмута.

Знайти дешеві Пороми Фішборн - Портсмут з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Фішборна до Портсмута, включаючи розклад поромів з Фішборна до Портсмута, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Фішборна до Портсмута, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Фішборна до Портсмута.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Портсмута до Фішборна!

Пороми Фішборн - Портсмут

  • Wightlink
    30 поромів щоденно з Фішборна до Портсмута (0г 45хв)

Путівник по Фішборн

Фішберн - це невелике село на північно-східній стороні острова Уайт, між Коузом і Райдом. Поромний порт Фішберн пропонує широкий діапазон послуг і простий доступ до громадського транспорту. Поруч з основним терміналом порту знаходиться яхт-клуб Royal Victoria, тому що невеликий порт і його затоки дуже цінуються яхтсменами.

Путівник по Портсмут

Портсмут є другим за розміром містом в графстві Хемпшир на південному узбережжі Англії. Портсмут був важливим військово-морським портом протягом століть і є домом для відомих кораблів, наприклад, Tudor Mary Rose і HMS Victory - флагманське судно Лорда Нельсона. Головний порт порому має відмінні сполучення по автомагістралях і залізницях з усіх кінців Великобританії, а також всілякі послуги для пасажирів в будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Фішборн - Портсмут