Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Евділоса до Сіроса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Евділос - Сірос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Евділоса до Сіроса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Евділос - Сірос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Евділос або Сірос на цій сторінці.

Пороми Евділос - Сірос

  • Hellenic Seaways
    5 поромів щотижня з Евділоса до Сіроса (2г 55хв)

Путівник по Евділос

Евділос є одним із сіл в центральній частині острова Ікарія в Греції. Тихе і традиційне грецьке село має невеликий мальовничий порт в оточенні традиційних будівель і малих доріг. Село краще за все вивчити на машині, тому що місцевий автобусний сервіс є подекуди обмежений. Пляжі мають гарний білий пісок і блакитну воду.

Путівник по Сірос

Сірос - це грецький острів в Кікладах в Егейському морі, наповнений традиційною грецькою чарівністю. Приголомшливі пляжі і архітектура притягують відвідувачів до, можливо, найменш відомої групі островів. З порту Сірос можна дістатися до інших островів архіпелагу Кіклади.

Знайдіть альтернативу для переправи Евділос - Сірос