Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Евділоса до Кавали з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Евділоса до Кавали.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Евділос - Кавала, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Евділоса до Кавали, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Евділоса до Кавали, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Евділос - Кавала нижче.

Пороми Евділос - Кавала

  • Hellenic Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Евділоса до Кавали (15г 45хв)

Путівник по Евділос

Евділос є одним із сіл в центральній частині острова Ікарія в Греції. Тихе і традиційне грецьке село має невеликий мальовничий порт в оточенні традиційних будівель і малих доріг. Село краще за все вивчити на машині, тому що місцевий автобусний сервіс є подекуди обмежений. Пляжі мають гарний білий пісок і блакитну воду.

Путівник по Кавала

Кавала є другим за розміром містом в Північній Греції і переважно морським портом східній Македонії, розташованим на березі затоки Кавала. Поромний порт має декілька об'єктів і хороший доступ по залізничним, автобусним та автомобільним дорогам.

Знайдіть альтернативу для переправи Евділос - Кавала