Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ерміоні до Спеце з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Ерміоні до Спеце з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Ерміоні - Спеце, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Ерміоні - Спеце нижче?

Пороми Ерміоні - Спеце

  • Hellenic Seaways
    10 поромів щотижня з Ерміоні до Спеце (0г 20хв)

Путівник по Ерміоні

Ерміоні - це невелике місто і колишній муніципалітет Арголіда в Греції. Невелике портове місто знаходиться приблизно в двох з половиною годинах від Афін. Невеликий порт Ліманія є головним портом для пасажирів з усіма зручностями, включаючи ресторани, банки та аптеки, а також з доступом до місцевого транспорту і прокату автомобілів.

Путівник по Спеце

Спеце - це острів в регіоні Аттіка в Греції, іноді його включають до складу Саронічних островів. Острів розташований на березі Середземного моря і приймає регулярні пороми з Пірея. Крихітний порт вміщує кафе і бутіки, славиться чарівністю природи, яка залишається відносно незайманою туризмом.

Знайдіть альтернативу для переправи Ерміоні - Спеце