Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ерміоні до Портохелі з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Ерміоні - Портохелі на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Ерміоні до Портохелі!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Ерміоні - Портохелі.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Ерміоні або Портохелі на цій сторінці.

Пороми Ерміоні - Портохелі

  • Hellenic Seaways
    10 поромів щотижня з Ерміоні до Портохелі (0г 35хв)

Путівник по Ерміоні

Ерміоні - це невелике місто і колишній муніципалітет Арголіда в Греції. Невелике портове місто знаходиться приблизно в двох з половиною годинах від Афін. Невеликий порт Ліманія є головним портом для пасажирів з усіма зручностями, включаючи ресторани, банки та аптеки, а також з доступом до місцевого транспорту і прокату автомобілів.

Путівник по Портохелі

Порто Хелі оточений чистою водою, древніми артефактами, знаходиться поруч пляжів, що захоплюють дух. У літні місяці узбережжя всипане яхтами через місцеві ідеальні погодні умови.

Знайдіть альтернативу для переправи Ерміоні - Портохелі