Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ерміоні до Пороса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Ерміоні - Порос. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Ерміоні до Пороса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Ерміоні - Порос і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Ерміоні - Порос

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щоденно з Ерміоні до Пороса (1г 0хв)

Путівник по Ерміоні

Ерміоні - це невелике місто і колишній муніципалітет Арголіда в Греції. Невелике портове місто знаходиться приблизно в двох з половиною годинах від Афін. Невеликий порт Ліманія є головним портом для пасажирів з усіма зручностями, включаючи ресторани, банки та аптеки, а також з доступом до місцевого транспорту і прокату автомобілів.

Путівник по Порос

Парос є одним з островів архіпелагу Кіклади в Греції, розташований він в центральній частині Егейського моря. Порт Парос має відносно добрий вибір пасажирських об'єктів, сюди можна легко дістатися з будь-якої точки острова.

Знайдіть альтернативу для переправи Ерміоні - Порос