Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дурреса до Трієста з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Дурреса до Трієста.

Знайти дешеві Пороми Дуррес - Трієст з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Дурреса до Трієста, включаючи розклад поромів з Дурреса до Трієста, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Дурреса до Трієста, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Дурреса до Трієста.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Трієста до Дурреса!

Пороми Дуррес - Трієст

  • Adria Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Дурреса до Трієста (36г 0хв)

Путівник по Дуррес

Дуррес є другим за величиною містом в Албанії, розташований на центральному узбережжі Албанії. Порт Дурреса є найбільшим портом Албанії з хорошими зв'язками з Італією і доступом до всіх основних дорожніх мереж. Порт має хороші послуги для пасажирів, сюди можна легко дістатися на громадському транспорті.

Путівник по Трієст

Трієст - це місто та жвавий морський порт в північно-західної Італії. Місто лежить на вузький смузі території Італії між Адріатичним морем та Словенією. Порт Трієст знаходиться на півночі від міста, а має добре дорожнє сполучення зі Словенією, Хорватією та Австрією. Автобусний термінал знаходиться лише в 20 хвилинах від порту, а залізничне сполучення в центру міста веде до всієї країни.

Знайдіть альтернативу для переправи Дуррес - Трієст