Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дурреса до Барі з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Дуррес - Барі на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Дурреса до Барі!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Дуррес - Барі.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Дуррес або Барі на цій сторінці.

Пороми Дуррес - Барі

  • Grandi Navi Veloci
    11 поромів щотижня з Дурреса до Барі (10г 0хв)
  • Adria Ferries
    11 поромів щотижня з Дурреса до Барі (8г 0хв)
  • Ventouris Ferries
    12 поромів щотижня з Дурреса до Барі (9г 0хв)

Путівник по Дуррес

Дуррес є другим за величиною містом в Албанії, розташований на центральному узбережжі Албанії. Порт Дурреса є найбільшим портом Албанії з хорошими зв'язками з Італією і доступом до всіх основних дорожніх мереж. Порт має хороші послуги для пасажирів, сюди можна легко дістатися на громадському транспорті.

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Дуррес - Барі