Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дурреса до Анкони з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Дурреса до Анкони.

Знайти дешеві Пороми Дуррес - Анкона з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Дурреса до Анкони, включаючи розклад поромів з Дурреса до Анкони, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Дурреса до Анкони, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Дурреса до Анкони.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Анкони до Дурреса!

Пороми Дуррес - Анкона

  • Adria Ferries
    6 поромів щотижня з Дурреса до Анкони (20г 0хв)

Путівник по Дуррес

Дуррес є другим за величиною містом в Албанії, розташований на центральному узбережжі Албанії. Порт Дурреса є найбільшим портом Албанії з хорошими зв'язками з Італією і доступом до всіх основних дорожніх мереж. Порт має хороші послуги для пасажирів, сюди можна легко дістатися на громадському транспорті.

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Знайдіть альтернативу для переправи Дуррес - Анкона