Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дюнкерка до Дувра з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Дюнкерка до Дувра з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Дюнкерк - Дувр, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Дюнкерк - Дувр нижче?

Пороми Дюнкерк - Дувр

  • DFDS Seaways
    12 поромів щоденно з Дюнкерка до Дувра (2г 0хв)

Путівник по Дюнкерк

Дюнкерк знаходиться в Північній Франції приблизно в 10 км від кордону з Бельгією. Порт Дюнкерка є третім найбільшим у Франції в силу свого розташування і легкого доступу для пасажирів. Основний пасажирський термінал дуже добре обладнаний, з ресторанами, магазинами і дитячими майданчиками, а також з хорошим доступом до інших транспортних об'єктів і двом великим торговим центрам у безпосередній близькості.

Путівник по Дувр

Дувр можна знайти на південно-східному узбережжі Англії в графстві Кент. Відомий своїми білими скелями, замком і, звичайно, популярним поромним портом, Дувр з'єднується з Францією по найвужчий частині Ла-Маншу. Дувр добре пов'язаний з Англією мережею автомагістралей, а його залізнична станція (Dover Priory) має регулярні рейси, що з'єднують його з Лондоном і рештою мереж залізниць Великобританії.

Знайдіть альтернативу для переправи Дюнкерк - Дувр