Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дубровника до Барі з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Дубровника до Барі.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Дубровник - Барі, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Дубровника до Барі, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Дубровника до Барі, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Дубровник - Барі нижче.

Пороми Дубровник - Барі

  • Jadrolinija
    4 поромів щотижня з Дубровника до Барі (7г 30хв)

Путівник по Дубровник

Дубровник є містом на узбережжі Хорватії і головним портом для круїзних лайнерів і поромів. Місто з багатою культурою та історією, тому краще за все вивчити його пішки. Старе місто знаходиться під захистом міських стін вже протягом тисяч років, тут є безліч фортів і бастіонів, через які місто було внесено до списку Всесвітньої спадщини як одне з найкраще збережених середньовічних міст.

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Дубровник - Барі