Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дубліна до Ліверпуля з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Дублін - Ліверпуль з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Дубліна до Ліверпуля. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Дублін - Ліверпуль, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Дублін - Ліверпуль, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Дублін - Ліверпуль

  • P&O Irish Sea
    13 поромів щотижня з Дубліна до Ліверпуля (7г 59хв)

Путівник по Дублін

Дублінський порт є найбільшим портом Ірландії, розташований в самому центрі міста на річці Ліффі. Знаходиться всього в 4 км від центру міста, тому сюди легко добратися по дорозі на всіх видах громадського транспорту, основні пасажирські термінали добре обладнані всіма зручностями.

Путівник по Ліверпуль

Порт Ліверпуль є одним з найбільших портів у Великобританії, розташований на східній стороні річки Мерсі. Поромний термінал у порту Ліверпуля добре обладнаний для пасажирів з транспортом і для піших пасажирів. У порт легко дістатися по автомагістралі, а також тут є пряме залізничне і автобусне сполучення з іншою частиною Великобританії.

Знайдіть альтернативу для переправи Дублін - Ліверпуль