Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дубліна до Голігеда з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Дубліна до Голігеда.

Знайти дешеві Пороми Дублін - Голігед з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Дубліна до Голігеда, включаючи розклад поромів з Дубліна до Голігеда, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Дубліна до Голігеда, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Дубліна до Голігеда.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Голігеда до Дубліна!

Пороми Дублін - Голігед

  • Irish Ferries
    4 поромів щоденно з Дубліна до Голігеда (2г 0хв)
  • Stena Line
    4 поромів щоденно з Дубліна до Голігеда (3г 21хв)

Путівник по Дублін

Дублінський порт є найбільшим портом Ірландії, розташований в самому центрі міста на річці Ліффі. Знаходиться всього в 4 км від центру міста, тому сюди легко добратися по дорозі на всіх видах громадського транспорту, основні пасажирські термінали добре обладнані всіма зручностями.

Путівник по Голігед

Голігед є найбільшим містом на острові Англсі в Уельсі, і, ймовірно, найвідомішим за рахунок свого жвавого порту поромів з прямими рейсами до Дубліна в Ірландії. Сам порт має обмежені можливості для пасажирів, проте, близькість до центру міста робить його доступним для автомобілів, автобусів і поїздів.

Знайдіть альтернативу для переправи Дублін - Голігед