Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дубліна до Шербура з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Дублін - Шербур на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Дубліна до Шербура!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Дублін - Шербур.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Дублін або Шербур на цій сторінці.

Пороми Дублін - Шербур

  • Irish Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Дубліна до Шербура (19г 0хв)

Путівник по Дублін

Дублінський порт є найбільшим портом Ірландії, розташований в самому центрі міста на річці Ліффі. Знаходиться всього в 4 км від центру міста, тому сюди легко добратися по дорозі на всіх видах громадського транспорту, основні пасажирські термінали добре обладнані всіма зручностями.

Путівник по Шербур

Шербур - це місто, розташоване в північно-західній Франції. Шербур також має поромний порт з регулярними рейсами в англійські порти Пул, Портсмут і Джерсі. Сучасний поромний термінал проводить регулярне обслуговування пасажирських і вантажних перевезень з хорошим доступом до місцевої красоти. У Шербурі зробив свою першу зупинку Титанік після того, як покинув Саутгемптон.

Знайдіть альтернативу для переправи Дублін - Шербур