Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дувра до Дюнкерка з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Дувр - Дюнкерк. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Дувра до Дюнкерка простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Дувр - Дюнкерк і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Дувр - Дюнкерк

  • DFDS Seaways
    12 поромів щоденно з Дувра до Дюнкерка (2г 0хв)

Путівник по Дувр

Дувр можна знайти на південно-східному узбережжі Англії в графстві Кент. Відомий своїми білими скелями, замком і, звичайно, популярним поромним портом, Дувр з'єднується з Францією по найвужчий частині Ла-Маншу. Дувр добре пов'язаний з Англією мережею автомагістралей, а його залізнична станція (Dover Priory) має регулярні рейси, що з'єднують його з Лондоном і рештою мереж залізниць Великобританії.

Путівник по Дюнкерк

Дюнкерк знаходиться в Північній Франції приблизно в 10 км від кордону з Бельгією. Порт Дюнкерка є третім найбільшим у Франції в силу свого розташування і легкого доступу для пасажирів. Основний пасажирський термінал дуже добре обладнаний, з ресторанами, магазинами і дитячими майданчиками, а також з хорошим доступом до інших транспортних об'єктів і двом великим торговим центрам у безпосередній близькості.

Знайдіть альтернативу для переправи Дувр - Дюнкерк