Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дувра до Кале з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Дувр - Кале на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Дувра до Кале!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Дувр - Кале.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Дувр або Кале на цій сторінці.

Пороми Дувр - Кале

  • DFDS Seaways
    16 поромів щоденно з Дувра до Кале (1г 30хв)
  • P&O Ferries
    25 поромів щоденно з Дувра до Кале (1г 30хв)

Путівник по Дувр

Дувр можна знайти на південно-східному узбережжі Англії в графстві Кент. Відомий своїми білими скелями, замком і, звичайно, популярним поромним портом, Дувр з'єднується з Францією по найвужчий частині Ла-Маншу. Дувр добре пов'язаний з Англією мережею автомагістралей, а його залізнична станція (Dover Priory) має регулярні рейси, що з'єднують його з Лондоном і рештою мереж залізниць Великобританії.

Путівник по Кале

Кале є містом і головним портом поромів на півночі Франції з видом на Па-де-Кале (Дуврську протоку) - саме вузьке місце Ла-Маншу - і найближчим французьким містом до Англії. Кале також є значущим риболовецьким портом і центром рибної торгівлі. Крім того, що Кале є головним портом поромів, звідси вирушає Євротунель до Фолкстона, тут також є три залізничних термінали та місцеві автобусні сполучення, що забезпечує зручний доступ в старе і нове місто, а також пряме сполучення до автомагістралі.

Знайдіть альтернативу для переправи Дувр - Кале