Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дугласа до Хейшема з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Дуглас - Хейшем. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Дугласа до Хейшема простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Дуглас - Хейшем і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Дуглас - Хейшем

  • Steam Packet
    13 поромів щотижня з Дугласа до Хейшема (3г 30хв)

Путівник по Дуглас

Дуглас є столицею і найбільшим містом на острові Мен, розташований на річці Дуглас, яка є частиною пристані міста і торговим портом. Головний порт поромів розташований на набережній у центрі міста, з хорошим доступом до громадського транспорту і дорожньої системи по всьому острову.

Путівник по Хейшем

Хейшем - це велике прибережне село, розташоване в Ланкаширі в Англії. Поромний порт Хейшем з видом на бухту Моркам став головним портом для подорожуючих на острів Мен. Портовий термінал має чудовий спектр послуг для пасажирів, у тому числі зали очікування та дитячі майданчики. Є автобуси і залізничне сполучення прямо в порт, який добре позначений, якщо їхати по автомагістралі M6.

Знайдіть альтернативу для переправи Дуглас - Хейшем