Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дугласа до Дубліна з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Дуглас - Дублін на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Дугласа до Дубліна!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Дуглас - Дублін.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Дуглас або Дублін на цій сторінці.

Пороми Дуглас - Дублін

  • Steam Packet
    1 поромів 1 щотижня з Дугласа до Дубліна (2г 55хв)

Путівник по Дуглас

Дуглас є столицею і найбільшим містом на острові Мен, розташований на річці Дуглас, яка є частиною пристані міста і торговим портом. Головний порт поромів розташований на набережній у центрі міста, з хорошим доступом до громадського транспорту і дорожньої системи по всьому острову.

Путівник по Дублін

Дублінський порт є найбільшим портом Ірландії, розташований в самому центрі міста на річці Ліффі. Знаходиться всього в 4 км від центру міста, тому сюди легко добратися по дорозі на всіх видах громадського транспорту, основні пасажирські термінали добре обладнані всіма зручностями.

Знайдіть альтернативу для переправи Дуглас - Дублін