Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Дугласа до Белфаста з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Дуглас - Белфаст на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Дугласа до Белфаста!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Дуглас - Белфаст.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Дуглас або Белфаст на цій сторінці.

Пороми Дуглас - Белфаст

  • Steam Packet
    2 поромів щотижня з Дугласа до Белфаста (2г 45хв)

Путівник по Дуглас

Дуглас є столицею і найбільшим містом на острові Мен, розташований на річці Дуглас, яка є частиною пристані міста і торговим портом. Головний порт поромів розташований на набережній у центрі міста, з хорошим доступом до громадського транспорту і дорожньої системи по всьому острову.

Путівник по Белфаст

Белфаст є столицею і найбільшим містом Північної Ірландії. Історично місто є центром для виготовлення канатів і суднобудування. Головна суднобудівна компанія Harland and Wolff відома тим, що побудувала Титанік. Белфаст є великим портом з торгово-промисловими доками при в'їзді в це прекрасне місто.

Знайдіть альтернативу для переправи Дуглас - Белфаст