Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Донуси до Наксоса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Донуси до Наксоса.

Знайти дешеві Пороми Донуса - Наксос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Донуси до Наксоса, включаючи розклад поромів з Донуси до Наксоса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Донуси до Наксоса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Донуси до Наксоса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Наксоса до Донуси!

Пороми Донуса - Наксос

  • Blue Star Ferries
    4 поромів щотижня з Донуси до Наксоса (1г 10хв)

Путівник по Донуса

Донуса - це найменш населений острів з архіпелагу Кіклади. На острові є невеликий порт з мінімальними зручностями, хоча в сусідньому селі є кілька магазинів і ресторанів. Через розмір на цьому крихітному острові немає громадського транспорту.

Путівник по Наксос

Наксос є найбільшим грецьким островом групи Кіклади в Егейському морі. Поромний порт розташований в місті на північ від острова, сюди легко потрапити на автомобілі. Наксос знаходиться недалеко від центру міста, де доступні всі послуги для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Донуса - Наксос