Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Донуси до Астіпалеї з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Донуси до Астіпалеї.

Знайти дешеві Пороми Донуса - Астіпалея з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Донуси до Астіпалеї, включаючи розклад поромів з Донуси до Астіпалеї, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Донуси до Астіпалеї, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Донуси до Астіпалеї.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Астіпалеї до Донуси!

Пороми Донуса - Астіпалея

  • Blue Star Ferries
    4 поромів щотижня з Донуси до Астіпалеї (2г 20хв)

Путівник по Донуса

Донуса - це найменш населений острів з архіпелагу Кіклади. На острові є невеликий порт з мінімальними зручностями, хоча в сусідньому селі є кілька магазинів і ресторанів. Через розмір на цьому крихітному острові немає громадського транспорту.

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Знайдіть альтернативу для переправи Донуса - Астіпалея