Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фламанвіля до Гернсі з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Фламанвіль - Гернсі. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Фламанвіля до Гернсі простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Фламанвіль - Гернсі і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Фламанвіль - Гернсі

  • Manche Iles Express
    1 поромів 1 щотижня з Фламанвіля до Гернсі (1г 10хв)

Путівник по Фламанвіль

Фламанвіль, також відомий як Діелетт, знаходиться на північному узбережжі Франції. Фламанвіль має свій власний порт і пристань для яхт, що пропонують швидкі перевезення на пасажирських поромах на Нормандські острови.

Путівник по Гернсі

Гернсі входить до Нормандських островів і є частиною найпівденніших островів, які формують Британські острови. Хоча географічно вони знаходяться ближче до Франції, острови є частиною Великобританії, з довгою історією рибного лову. Столиця Гернсі Сент-Пітер-Порт має красиву гавань, це унікальне і традиційне місто, на яке відкривається приголомшливий вигляд з порома. Пасажирський термінал без надмірностей, але знаходиться в самому центрі міста, і таким чином доступ до громадського транспорту і таксі становить приблизно 10 хвилин пішки.

Знайдіть альтернативу для переправи Фламанвіль - Гернсі