Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Діафані до Родоса з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Діафані до Родоса з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Діафані - Родос без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Діафані - Родос та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Діафані - Родос вказані нижче.

Пороми Діафані - Родос

  • Anek Lines
    3 поромів щотижня з Діафані до Родоса (4г 35хв)

Путівник по Діафані

Діафані - це невелике приморське село в Греції, частина островів Додеканес в Егейському морі. Будівництво нового порту Діафані було завершено в 1995 році, що дало доступ великим пасажирським та автомобільним поромам.

Путівник по Родос

Родос розташований в східній частині Егейського моря, це найбільший з островів Додеканеса в Греції. Поромний порт острова розташований в північно-східному кінці старого міста і вітає тисячі пасажирів протягом року, саме тому він є найпопулярнішим туристичним напрямом в Греції. Зручності в порту хороші з легким доступом до безлічі місцевих визначних пам'яток і курортів, куди можна легко дістатися на будь-якому виді транспорту. Середньовічне місто було внесено до списку об'єктів всесвітньої спадщини в 1988 році.

Знайдіть альтернативу для переправи Діафані - Родос